rodzina 500 plus


Wiadomości z życia Gminy

zmień rozmiar:

Bez tytułuNa gminnym stadionie w Sypniewie powstała siłownia zewnętrzna, która jest miejscem służącym do aktywnego wypoczynku, wspólnego spędzania wolnego czasu oraz integracji międzypokoleniowej dla mieszkańców naszej Gminy.

Wśród sprzętu siłowni znalazły się takie sprzęty jak: wioślarz, ławeczka, motyl, prostownik pleców, twister, wahadło, jeździec, rower, orbiterek, narciarz, wyciąg górny, prasa nożna. Całkowity koszt tego zadania wynosił 21 783,30 zł, Gmina Sypniewo pozyskała dofinansowanie na to zadanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w wysokości 13 861 zł w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem w zakresie: Budowa lub przebudowa ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej w tym wyposażenie podmiotów działających w sferze kultury. Wkład własny w to zadanie wyniósł blisko 8 000 złotych.

Wykonawcą prac była firma Magic Garden z siedzibą w Pakości.

Warto wspomnieć, że to nie koniec przedsięwzięć na terenie naszej Gminy, ruszyły prace związane z budową boiska wielofunkcyjnego na Gminnym Stadionie w Sypniewie.


IMG 20180913 080306 IMG 20180913 080325
IMG 20180913 080423

Urząd Gminy w Sypniewie
ul. Ostrołęcka 27
06-216 Sypniewo

tel.:  29 717-77-83
fax.: 29 717-78-16
e-mail: gmina@sypniewo.pl
______________________

 

logo glowne

 

mapagminy 25.04.2014

 

 

 

 

program pos banner ogolny 200x300

ohp

zielona-linia

eure

Wykorzystujemy ciasteczka (cookies) w celu gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu. Stosowane przez nas pliki typu cookies umożliwiają utrzymanie sesji po zalogowaniu. Można wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Akceptuję cookies z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information